Naše třída

Inspirace

Jak jsme chystali a prožili Halloween

Jak jsme chystali a prožili Halloween

Strašidelné dny jako Halloween nebo Čarodějnice, vyžadují vždy delší přípravu. A přiznám se, že tentokrát jsem se zdržela i s jejich reflexí. A tak s ročním odstupem přikládám to, co se nám vloni podařilo. 🙂...

Vesmírná odysea

Vesmírná odysea

Vesmírné mapy, redesignovaný multimediální archív NASA, elektronická kniha o Sluneční soustavě, nepořádek ve vesmíru a informace o Falcon Heavy.

Nezkreslená věda

Nezkreslená věda

Akademie věd ČR přišla s projektem Nezkreslená věda, který na pěkných krátkých ručně kreslených animacích vysvětluje vědecké problémy podané populárně naučnou formou.

Nápady na třídní projekty a aktivity

Nápady na třídní projekty a aktivity

Na webu Teaching Ideas jsou zdarma dostupné výukové materiály pro třídní projekty a aktivity. Teaching Ideas obsahují tisíce bezplatných nápadů na aktivity ve třídě, stahovatelné zdroje, zobrazování fotografií a další...

Láhev k láhvi se staví

Láhev k láhvi se staví

Taky se vám ve třídě "rozmohly" narozeninové třídní oslavy? A nechávali jste sklenice od "šampíčka" u koše? Nabízím možnosti jejich využití - taková pošta v lahvi. :-)

Třídní maskoti - zdroje a formáty

Třídní maskoti – zdroje a formáty

Každý správný školní projekt by měl mít, podle mě, svého pěkného maskota, kterého můžete používat na diplomech, tričku, placce, pečeti, dokumentech, nálepkách, razítku apod.