Naše třída
Nezkreslená věda

Nezkreslená věda

Akademie věd ČR přišla s projektem Nezkreslená věda, který na pěkných, krátkých, ručně kreslených animacích vysvětluje vědecké problémy podané populárně naučnou formou.

Nezkreslená věda
Teorie relativity platí i pro Einsteinovy nepřítele 🙂

Koncept vychází z anglického RSA animate (nikde jsem se nedočetl, že by to tak bylo, ale podobnost je očividná). Velké díky za to, že to byl někdo ochotný zafinancovat a připravit zajimavá témata – muselo to dát hodně práce.

Videa jsou dostupná na Youtube ve formě 3 playlistů:

 

Tomáš Musiol

Nejsem učitel, nikdy jsem ve škole neučil a ani to v blízké budoucnosti neplánuji. Zajímám se o moderní technologie ve vzdělávání a digitání hračky všeho druhu.

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.