Naše třída
Středoškolská matematika - Testy a procvičování

Středoškolská matematika – Testy a procvičování

Taky máte strach ze středoškolské matematiky? A co teprve žáci? Na následující stránce http://math4u.vsb.cz/cs najdete Vy a Vaši žáci velkou zásobu cvičení k procvičování. Buď mohou procvičovat doma, nebo na to můžete jít společně. Každé cvičení má i samozřejmě řešení, takže jsou to autokorektivní cvičení na procvičování. A jako učitel je velice snadné vygenerovat si test na dané téma středoškolského učiva. Pro lehčí orientaci je web rozdělen na tři sekce: Math for Student (Math4S), Math for Teacher (Math4T) and Math for Class (Math4C).

Kvalitu celého programu a správnost příkladů zaručují středoškolští a vysokoškolští matematikové a celý projekt je zastřešen Evropskou unií. A za použití tzv. CLIL metody si můžete všechny příklady propočítat v anglickém, slovenském a polském jazyce. Připravuje se také španělská verze.

Středoškolská matematika - Testy a procvičování

Monika Kuchnová

Už pár let učím španělský jazyk na střední škole, posledních pár let externě pracuji na katedře romanistiky FF OU jako učitel oborové didaktiky

Přidat komentář

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.