Naše třída
Školní a táborové hry v PDF

Školní a táborové hry v PDF

Po novém roce jsem se rozhodl že udělám pořádek ve starých CD/DVD zálohách a narazil jsem na dávno zapomenutý poklad z dob, kdy jsem jezdil na tábory jako oddílový vedoucí – PDF soubor Velká kniha her, která je nepřeberným archívem školních a táborových her. Původně kniha vyšla na serveru informačník.cz, který už asi nefunguje a je v nějakém udržovacím provozu.

Soubor obsahuje 1670 her, roztříděných do kategorií. Každá hra obsahuje základní informace a stručné pravidla.

Kniha většinou obsahuje táborové hry, ale samozřejmě je můžete hrát i venku se svou třídou.

Školní a táborové hry ke stažení v PDF

Školní a táborové hry
Školní a táborové hry

Původní autor Velké knihy her Petr Gotthard píše:
Tento dokument byl sestaven z údajů soustředěných na serveru Informačník do 6. prosince 2015. Kniha se stále rozrůstá, její nejaktuálnější podobu naleznete vždy na http://www.informacnik.cz. I vy můžete přispět! Tento dokument můžete v jeho nezměněné podobě volně používat i dále šířit. Komerční využití je však zakázáno. Dokument je dodáván bez jakékoli záruky. Používáte jej na vlastní riziko.

Tomáš Musiol

Nejsem učitel, nikdy jsem ve škole neučil a ani to v blízké budoucnosti neplánuji. Zajímám se o moderní technologie ve vzdělávání a digitání hračky všeho druhu.

1 komentář

  • Děkuji velice za nové zpřístupnění vynikající Velké knihy her. Mám ji doma vytištěnou již asi 20 let a stále používáme. Jsem ráda, že můžu odkaz předat novým zájemcům.

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.