Naše třída
Školní a táborové hry v PDF

Školní a táborové hry v PDF

Po novém roce jsem se rozhodl že udělám pořádek ve starých CD/DVD zálohách a narazil jsem na dávno zapomenutý poklad z dob, kdy jsem jezdil na tábory jako oddílový vedoucí – PDF soubor Velká kniha her, která je nepřeberným archívem školních a táborových her. Původně kniha vyšla na serveru informačník.cz, který už asi nefunguje a je v nějakém udržovacím provozu.

Soubor obsahuje 1670 her, roztříděných do kategorií. Každá hra obsahuje základní informace a stručné pravidla.

Kniha většinou obsahuje táborové hry, ale samozřejmě je můžete hrát i venku se svou třídou.

Školní a táborové hry ke stažení v PDF

Školní a táborové hry
Školní a táborové hry

Původní autor Velké knihy her Petr Gotthard píše:
Tento dokument byl sestaven z údajů soustředěných na serveru Informačník do 6. prosince 2015. Kniha se stále rozrůstá, její nejaktuálnější podobu naleznete vždy na http://www.informacnik.cz. I vy můžete přispět! Tento dokument můžete v jeho nezměněné podobě volně používat i dále šířit. Komerční využití je však zakázáno. Dokument je dodáván bez jakékoli záruky. Používáte jej na vlastní riziko.

Tomáš

Nejsem učitel, nikdy jsem ve škole neučil a ani to v blízké budoucnosti neplánuji. Zajímám se o moderní technologie ve vzdělávání a digitání hračky všeho druhu.

1 komentář

  • Děkuji velice za nové zpřístupnění vynikající Velké knihy her. Mám ji doma vytištěnou již asi 20 let a stále používáme. Jsem ráda, že můžu odkaz předat novým zájemcům.