Naše třída

Seminář: Školní zralost a připravenost

Anotace semináře

Přechod dětí z mateřských škol do škol základních s sebou přináší mnoho změn, úskalí, ale i radostí nejen pro děti samotné, jejich rodiče, ale i pro pedagogy jednotlivých stupňů vzdělávání. Pokládáme za žádoucí, aby se propojila informovanost a propojenost mezi jednotlivými stupni a přestup na další stupeň vzdělávání byl plynulý, co nejméně stresující a s převažujícími pozitivními dojmy, a především s rostoucí motivací k dalšímu vzdělávání a zdravému všestrannému rozvoji dítěte.

 

Kateřina Musiol Kuchnová

Učím na 1. stupni na soukromé základní škole. Na těchto stránkách bych ráda uveřejnila své postřehy, zkušenosti, zážitky a podněty k výuce.

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.