Naše třída
Lístečková hra + Vícejazyčná verze

Lístečková hra + Vícejazyčná verze

Minulý týden jsem zveřejnil první verzi generátoru Lístečkové hry v prohlížeči, která se Vám dle ohlasů a statistik líbí. V nové verzi jsem přidal přepínání jazykových verzí – takže je možné webovou aplikaci používat i ve výuce cizích jazyků!

Aplikace obsahuje slovní zásobu pro tyto jazyky:

Každá jazyková verze má vlastní URL adresu, takže si můžete záložkovat svou oblíbenou verzi, ale samozřejmě je dostupné i menu pro jednoduché přepínání jazyků (ikonka vlevo nahoře) 🙂

Slovní zásoba se doplňuje v Google tabulce, kterou můžete doplnit – neručím za 100% správnost překladů 🙂 Překlady slovní zásoby jsou generované automaticky pomoci Google Translatoru.

Budu rád za připomínky a náměty na vylepšení.

Update: Lístečková hra nově běží na adrese https://www.listeckova-hra.cz

Tomáš Musiol

Nejsem učitel, nikdy jsem ve škole neučil a ani to v blízké budoucnosti neplánuji. Zajímám se o moderní technologie ve vzdělávání a digitání hračky všeho druhu.

Přidat komentář

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.