Naše třída
Tabulka čarodějů a kouzel

Tabulka čarodějů a kouzel

Dnes máme den pálení čarodějnic a napadlo mě vytvořit společnými silami volně dostupnou tabulku Čarodějnic (a samozřejmě Čarodějů) a jejich nejslavnějších kouzel. Najdete si minutku a zapojíte se do společné aktivity? Vykopávám Merlina a Harryho Pottera (což teda čarodějnice úplně nejsou… ale Saxanu klidně přenechám někomu jinému).

Vyplněnou tabulku potom můžete volně používat pro své třídní aktivity, kvízy, kartičky apod. Kreativitě se meze nekladou.

Nejde o to kopírovat celé stránky kouzel nalezené někde na internetu, ale zapsat čarodějnice / čaroděje známe v českém prostředí a jejich slavná kouzla, která žáci mají šanci uhodnout při čarodějnickém tématickém třídním kvízu.

Volně dostupná Google tabulka čarodějů a kouzel.

Tomáš Musiol

Nejsem učitel, nikdy jsem ve škole neučil a ani to v blízké budoucnosti neplánuji. Zajímám se o moderní technologie ve vzdělávání a digitání hračky všeho druhu.

Přidat komentář

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.