Naše třída
Akinator

Akinator – Hádej, kdo jsem?

Základní pravidla

Všichni jsme hráli hru Hádej, kdo jsem. Lze odpovídat pouze ANO a NE. Někdy jsou otázky trochu fádní, tak proč žákům neukázat, jak se ptát.
Akinator dokáže uhádnout téměř jakoukoliv známou / slavnou osobu, na kterou myslíte, a to pomocí zajímavých otázek.

Princip webové aplikace Akinator je jednoduchý. Z existující množiny osob se pomocí jednoduchých otázek (Ano / Ne) zmenšuje množina možných odpovědí a na konci s velkou pravděpodobností zůstane osoba na kterou myslíte.

Jazykové mutace

Já jsem Džina vyzkoušela v těchto jazycích:

Akinator - Hádej, kdo jsem
Akinator – Hádej, kdo jsem

Monika Kuchnová

Už pár let učím španělský jazyk na střední škole, posledních pár let externě pracuji na katedře romanistiky FF OU jako učitel oborové didaktiky

Komentáře: 2

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.