Naše třída
Zvířátka na iPadu

Zvířátka na iPadu

Začal jsem si hrát s programovacím jazykem Swift. Apple tvrdí, že „Everybody Can Code„, tak jsem to musel taky zkusit – to dá rozum, ne? :). První vlaštovkou je jednoduchá interaktivní aplikace pro malé děti, ve které mohou hádat, kde žijí zvířátka a jak „mluví“. Naši Meg to docela baví, až tak, že budu muset co nejdříve rozšířit databázi zvířátek…

Všechny fotky zvířat pocházejí ze serveru Unsplash, který poskytuje krásné fotky zdarma. Takže pokud budete někdy potřebovat fotografie např. do prezentace, určitě se na Unsplash podívejte.

Zvuky zvířat mi našel přímo Google – Mimochodem pěkná vychytávka, o které jsem nevěděl a narazil jsem na ní náhodou.

Zvířátka na iPadu

 

Tomáš Musiol

Nejsem učitel, nikdy jsem ve škole neučil a ani to v blízké budoucnosti neplánuji. Zajímám se o moderní technologie ve vzdělávání a digitání hračky všeho druhu.

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.