Naše třída
Tvořit může každý

Tvořit může každý

Pokud vlastníte iPad (ideálně s Apple Pencil) určitě se podívejte na zajímavou aktivitu, kterou Apple připravil pro učitele a studenty.

Program se jmenuje Everyone Can Create (Anglicky) a klade si za cíl naučit studenty rozvíjet a prezentovat své kreativní nápady prostřednictvím videa, fotografie, hudby a kresby. Zároveň ukazuje učitelům zábavné a smysluplné způsoby, jak tyto dovednosti přinést do výuky.

Program se naplno rozběhne tento rok na podzim. Myslím si, že se máme na co těšit a je o důvod více trénovat angličtinu. 🙂 Update: Elektronické učebnice jsou už k dispozici.

V rámci programu jsou momentálně dostupné dvě elektronické učebnice pro školní projekty realizované na iPadech:

Tvořit může každý

Tomáš Musiol

Nejsem učitel, nikdy jsem ve škole neučil a ani to v blízké budoucnosti neplánuji. Zajímám se o moderní technologie ve vzdělávání a digitání hračky všeho druhu.

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.