Naše třída
Poznáte 66 filmů v PopCorn garáži?

Poznáte 66 filmů v PopCorn garáži?

PopCorn Garage je web na kterém máte za úkol najít (napsat název) 66 klasických filmů, podle předmětu schovaných v garáži. Filmy musíte pojmenovat anglicky nebo francouzsky, podle toho jakou verzi si spustíte.

Výhodu vidím jednoznačně v tom, že je fajn vědět jak se, který film jmenuje v originále (české překlady jsou někdy úplně mimo. Určitě znáte případ „American Pie„). Některé filmy jsou docela oříšek – všech 66 jsem nenašel, ale určitě jsou větší znalci filmů, než jsem já.

Výsledky se klidně pochlubte v komentářích.

 

Tomáš Musiol

Nejsem učitel, nikdy jsem ve škole neučil a ani to v blízké budoucnosti neplánuji. Zajímám se o moderní technologie ve vzdělávání a digitání hračky všeho druhu.

Přidat komentář

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.