Naše třída
Po stopách Jindřicha z Kingdom Come: Deliverance

Po stopách Jindřicha z Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance je jedna z nejúspěšnějších her posledních let, kterou vydalo české vývojářské studio, a mezi hráči se o ni hodně mluví, protože:

  • Snaží se být historicky přesná.
  • Odehrává se na reálných místech – Posázaví v 15. století.
  • Míra detailu je hodně realistická.
  • Na Kickstarteru zaznamenala velký úspěch u fanoušků: £1,106,371 je už docela pěkné číslo.
  • Hlavní designer je Daniel Vávra, který stál za vývojem hry Mafia (asi nejlepší česká hra všech dob) a má kontroverzní pověst – což je na delší povídání a aby Vám to dávalo celé smysl, museli byste trochu znát historii počítačových her, sledovat kauzy apod. Každopádně to není pro pochopení situace důležité 🙂
Po stopách Jindřicha z Kingdom Come: Deliverance
Klasický rozhovor v Posázaví, 15. století 🙂

A co jsem tím chtěl říci?

Středočeská centrála cestovního ruchu tento potenciál pochopila a vydala turistického průvodce po populárních destinacích vyskytujících se v této hře. Takže,  až pojedete příště na školní výlet se staršími žáky do Posázaví, určitě si projděte oficiálního průvodce v PDF.

Zdroj: Podle Kingdom Come: Deliverance vznikla oficiální turistická příručka.

Tomáš Musiol

Nejsem učitel, nikdy jsem ve škole neučil a ani to v blízké budoucnosti neplánuji. Zajímám se o moderní technologie ve vzdělávání a digitání hračky všeho druhu.

Přidat komentář

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.