Naše třída
Novoroční pauza a Apple Watch výzva

Novoroční pauza a Apple Watch výzva

Novoroční pauza a Apple Watch výzva
Poznejte kdy jsem byl na pivo… 🙂

Na přelomu roku 2018 – 2019 jsme si dali vynucenou novoroční pauzu, způsobenou z části pracovními povinnostmi (všichni si vzpoměli, že po novém roce je potřeba rozjet zastavené projekty) a z části zdravotní komplikací, protože jsem si opět utrhnul menisky v koleni a musel jsem lítat po doktorech, operačních sálech a v tělocvičně jsem teď více než doma 🙂 Ale všechno dopadlo dobře – chodím po dvou, naježděno na kole mám na pár let dopředu a koleno snad nějaký čas bude držet.

BTW: pokud by měl někdo zájem na Apple Watch sportovní výzvu, tak si můžeme vyměnit kontakty a zasoutěžit. Klidně mě kontaktujte, rád si zasoutěžím.

Po malé pauze, bude Naše třída v roce 2019 pokračovat dál.

Tomáš Musiol

Nejsem učitel, nikdy jsem ve škole neučil a ani to v blízké budoucnosti neplánuji. Zajímám se o moderní technologie ve vzdělávání a digitání hračky všeho druhu.

Přidat komentář

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.