Naše třída
Naše třída v2.0

Naše třída v2.0

Dlouhou dobu jsme nic nepublikovali, protože bylo hodně pracovních povinností a nějak nezbýval na volnočasovou tvorbu čas. Projekt Naše třída, ale nekončí a rozhodl jsem se, že nasadíme nový (dle mého přehlednější) design a vyladíme pár funkčních záležitostí.

Novinky na webu:

  • Rozdělení článků do základních rubrik a pokud to mělo smysl přidali jsem k článkům štítky s názvem předmětu.
  • Nová kategorie „Pro začínající učitelé„.
  • U článků jsou povolené komentáře – v minulé verzi komentáře nefungovaly úplně nejlépe.
  • Články mají nastavené smysluplné související články a lze listovat mezi články dopředu / dozadu.
  • Zjednodušené sdílení obsahu na sociální sítě.
  • Design webu.

Doufám, že se Vám na novém webu bude líbit a budeme rádi, když budete komentovat, psát postřehy – za každou zpětnou vazbu jsme rádi!

Děkujeme, že nás čtete
Katka, Tomáš & Monika.

Tomáš Musiol

Nejsem učitel, nikdy jsem ve škole neučil a ani to v blízké budoucnosti neplánuji. Zajímám se o moderní technologie ve vzdělávání a digitání hračky všeho druhu.

Přidat komentář

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.