Naše třída
Křižovky a slovní zásoba

Křižovky a slovní zásoba

Chcete zkoušet svou slovní zásobu, bystrost a máte rádi křížovky? Tak na to je skvělá aplikace PIXWORDS (dostupná pro Android i iOS). Stačí si ji stáhnout a můžete kdykoliv přemýšlet nad tím, jaké slovo znázorňuje daný obrázek. Aplikace je ve velkém množství jazyků, klidně i v češtině. A kdybyste opravdu byli v koncích a nevěděli si rady, na google najdete i řešení, ale to byste podváděli sami sebe:)

Křižovky a slovní zásoba

Monika Kuchnová

Už pár let učím španělský jazyk na střední škole, posledních pár let externě pracuji na katedře romanistiky FF OU jako učitel oborové didaktiky

Přidat komentář

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.