Naše třída
Když se přidá ruka k dílu

Když se přidá ruka k dílu

Když máte třídního maskota – papouška , tak to přímo svádí k tomu, aby vám jich ve třídě „lítalo“ mnohem více. 🙂

My se na třídní palubě dali do tvoření a každý se do společného díla připojil a výsledek stál za to.

Když se přidá ruka k dílu

Když se přidá ruka k dílu

Je úžasné při takové práci sledovat, jak se děti domluví, rozdělí si úkoly, dopočítají chybějící části, … ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc! 🙂

Možná použijete jako inspiraci na školní finiš – tvořit a lepit se dá i na zahradě, hřišti či terase. Starší žáci, které třeba pouštíte, vám mohou pomoci s uvítacím obrazem pro budoucí prvňáčky, nebo si mohou udělat rozlučkový obraz, který si od vás odnesou i do třídy budoucí, pokud se domluvíte se svým kolegou, který bude třídu přebírat.

Když se přidá ruka k dílu

Kateřina Musiol Kuchnová

Učím na 1. stupni na soukromé základní škole. Na těchto stránkách bych ráda uveřejnila své postřehy, zkušenosti, zážitky a podněty k výuce.

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.