Naše třída
Jak vznikají Pixar filmy?

Jak vznikají Pixar filmy?

Jak vznikají Pixar filmy?Na serveru khanacademy je dostupný vzdělávací kurz Pixar in a Box (v angličtině s titulky), ve kterém autoři vysvětlují, jak vznikají pixarovské filmy a co všechno to obnáší.

Součástí kurzu jsou interaktivní cvičení, ve kterých si můžete vyzkoušet základní principy tvorby animací a zpracování 3D modelů.

Super inspirace do tvorby multimediálních projektů – Rebelku vol.2 asi ve třídě nevytvoříte :), ale možná to někdo využije jako inspiraci pro jednodušší filmové projekty, nebo někdo konečně děckám převykládá, jaká magie se ve filmech ukrývá…

Pokud máte o prázdninách trochu času, umíte anglicky a zajímá vás multimediální tvorba, tak určitě doporučuji.

 

 

Tomáš Musiol

Nejsem učitel, nikdy jsem ve škole neučil a ani to v blízké budoucnosti neplánuji. Zajímám se o moderní technologie ve vzdělávání a digitání hračky všeho druhu.

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.