Naše třída
GeoGuessr - Uhádni kde jsi na mapě

GeoGuessr – Uhádni kde jsi na mapě

GeoGuessr je webová aplikace, která využívá Street View a Google Map. Někam Vás umístí na mapu a vy podle toho co vidíte musíte umístit špendlík na mapu.  Body získaváte za přesnost – takže nestačí uhádnout že Socha svobody je někde v New Yorku, ale musíte přesně určit kde se nacházíte jako pozorovatel.

GeoGuessr - Uhádni kde jsi na mapě

Aplikace je zadarmo, stačí klasická registrace. PRO účet potřebujete pro multiplayer s kamarády, ale do výuky určitě bude stačit free verze.

Výzvy jsou rozdělené tématicky a dokonce lze vybrat i ČR.

GeoGuessr - Uhádni kde jsi na mapě

 

Tomáš Musiol

Nejsem učitel, nikdy jsem ve škole neučil a ani to v blízké budoucnosti neplánuji. Zajímám se o moderní technologie ve vzdělávání a digitání hračky všeho druhu.

Přidat komentář

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.