Naše třída
Fyzikální experimenty s mobilem

Fyzikální experimenty s mobilem

Fyzikální experimenty s mobilemAplikace Phyphox umí získat data z nejrůznějších senzorů, které máte ve vašem mobilním telefonu (a že jich je teda docela dost: akcelerace, gyroskop, magnetometr, gps, světlo, tlak) a umí měřit a vizualizovat experimenty v těchto oblastech:

  • Akustika
  • Běžný život
  • Mechanika
  • Měření času
  • Nástroje

Každý z experimentů obsahuje vizualizaci naměřených hodnot, popis experimentu (jak ho připravit), uložit stav a exportovat naměřené data.

Tomáš Musiol

Nejsem učitel, nikdy jsem ve škole neučil a ani to v blízké budoucnosti neplánuji. Zajímám se o moderní technologie ve vzdělávání a digitání hračky všeho druhu.

Přidat komentář

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.