Naše třída
DeepL - Opravdu dobré strojové překlady

DeepL – Opravdu dobré strojové překlady

DeepL je automatický překladač hodně podobný Google Translatoru – s tím rozdílem že jeho umělá inteligence lépe chápe významy ve větách a výstupy nejsou zbytečně kostrbaté. Můžete překládat přes webové rozhraní nebo přes aplikace pro Mac a Windows.

DeepL je placená služba, ale nabízí poměrně rozumný free tarif (5000 znaků a 3 maximálně 5MB velké office soubory).

Ukázka překladu

Pro ukázku jsem nechal přeložit reklamní kampaň Think Different a podle mě jsou pocitově výsledky lepší než z Google Translatoru.

DeepL
Ukázka: DeepL

 

Google Translator
Ukázka: Google Translator

Edit

 

Tomáš Musiol

Nejsem učitel, nikdy jsem ve škole neučil a ani to v blízké budoucnosti neplánuji. Zajímám se o moderní technologie ve vzdělávání a digitání hračky všeho druhu.

Přidat komentář

Jste začínající učitel a čeká Vás začátek nového školního roku na 1. stupni základní školy a máte obavy z toho, co Vás čeká, na co se připravit, co raději ignorovat? 

Poslední dobou dostávám podobné dotazy, proto jsem se rozhodla, že budu pořádat kurz pro začínající učitele a online konzultace, kde můžeme osobně probrat Vaše konkrétní dotazy, na které ráda zodpovím na základě své zkušenosti z dlouholeté praxe ve školství.

Momentálně připravuji nový web, ale trochu se to (jako všechny IT projekty) natahuje 🙂

Pokud byste o společnou online konzultaci měli zájem, napište mi na katka@nase-trida.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Úspěšný start do nového školního roku přeje Katka.